KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12476014
nr 1247 6014
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Branegan, Fiskare vid kust, 27x46
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:07:56
150 kr